Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Традиции МАК Памук Broadcloth Денвер Broncos Мини Портокал, Ткаенина од Дворот

Традиции МАК Памук Broadcloth Денвер Broncos Мини Портокал, Ткаенина од Дворот

DEN 405.36
 

Производот е достапен
Достапност

Навиваат за вашите омилени МАК тим со овој МАК памук broadcloth ткаенина.Совршен за користење во quilting проекти занает проекти, па дури и облека. 100% Памук. 58" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 58" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 58" x 108".Инструкции За Перење : Машина За Миење/Собори Сува Ниска.Навиваат за вашите омилени МАК тим со овој МАК памук broadcloth ткаенина.Совршен за користење во quilting проекти занает проекти, па дури и облека.

Кон својствата

Производи во категоријата