Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NCAA Мичиген Крволочни Руно Хедер Пустословие, Ткаенина од Дворот

NCAA Мичиген Крволочни Руно Хедер Пустословие, Ткаенина од Дворот

DEN 270.72
 

Производот е достапен
Достапност

Навиваат за Крволочни вашиот омилен колеџ тим со овој колегиум руно!Со анти-пилула се соочи со овој мека топла и пријатна руно е совршен за фрла стадион ќебиња седиште перници капи, шалови перници елеци pullovers и многу повеќе!Ова е лиценциран производ и не се наменети за комерцијална употреба. 100% Полиестер. 60" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 60" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 60" x 108".Инструкции За Перење : Машина За Миење/Собори Сува.Навиваат за Крволочни вашиот омилен колеџ тим со овој колегиум руно!Со анти-пилула се соочи со овој мека топла и пријатна руно е совршен за фрла стадион ќебиња седиште перници капи, шалови перници елеци pullovers и многу повеќе!Ова е лиценциран производ и не се наменети за комерцијална употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата