Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаенина Традиции MLB Руно Тексас Ренџерс, Двор, Мулти

Ткаенина Традиции MLB Руно Тексас Ренџерс, Двор, Мулти

DEN 1031.76
 

Производот е достапен
Достапност

Ткаенина Тип : 100% Полиестер.Увоз Ознака : Направени во САД или Увезуваат.Ткаенина грижа инструкции : Машина за Миење Ладно/Собори Сува Ниска. 60" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 60" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 60" x 108".

Кон својствата

Производи во категоријата