Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NCAA Florida State Seminoles NCAA Маскота, Quilting Ткаенина од Дворот

NCAA Florida State Seminoles NCAA Маскота, Quilting Ткаенина од Дворот

DEN 218.16
 

Производот е достапен
Достапност

Од Sykel Претпријатија овој памук печатење на ткаенина се одликува со сите над Флорида Членка маскота дизајн и е совршена за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат црна, црвена и златна. 100% Памук. 43" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 43" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 43" x 108".Инструкции За Перење : Машина За Миење/Собори Сува.Од Sykel Претпријатија овој памук печатење на ткаенина се одликува со сите над Флорида Членка маскота дизајн и е совршена за quilting облека и дома декор акценти.Бои вклучуваат црна, црвена и златна.

Кон својствата

Производи во категоријата