Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MLB Памук Broadcloth Тексас Ренџерс Црвена/Сина, Quilting Ткаенина од Дворот

MLB Памук Broadcloth Тексас Ренџерс Црвена/Сина, Quilting Ткаенина од Дворот

DEN 265.20
 

Производот е достапен
Достапност

Ткаенина Тип : 100% Памук.Увоз Ознака : Направени во САД или Увезуваат.Ткаенина грижа инструкции : Машина за Миење Ладно/Собори Сува Ниска. 58" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 58" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 58" x 108".

Кон својствата

Производи во категоријата