Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NHL Broadcloth Тампа Беј Молња, Ткаенина од Дворот

NHL Broadcloth Тампа Беј Молња, Ткаенина од Дворот

DEN 958.80
 

Производот е достапен
Достапност

Cheer на вашиот омилен NHL Тим со овој печатени памук broadcloth.Совршен за quilting облека и дома декор акценти - дури и подароци за вашите омилени Хокеј фан!Бои вклучуваат сина и бела. 100% Памук. 43" широк.Ткаенина се продава од дворот и се сечат за да цел.На пример, цел на 1 дворот (Количина=1) е 43" x 36".Цел на 3 метри (Количина=3) е 43" x 108".Инструкции За Перење : Машина За Миење Ладно/Собори Сува Ниска.Cheer на вашиот омилен NHL Тим со овој печатени памук broadcloth.Совршен за quilting облека и дома декор акценти - дури и подароци за вашите омилени Хокеј фан!Бои вклучуваат сина и бела.

Кон својствата

Производи во категоријата