Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ткаенина Традиции MLB Фланелен боксери Philadelphia Phillies Ткаенина, Црвена/Сино

Ткаенина Традиции MLB Фланелен боксери Philadelphia Phillies Ткаенина, Црвена/Сино

DEN 236.40
 

Производот е достапен
Достапност

Навиваат за вашите омилени MLB тим со овој MLB памук фланелен боксери ткаенина.Оваа единствена napped (бранеа од една страна) фланелен боксери е совршен за користење во quilting проекти занает проекти, па дури и облека.Ова е лиценциран ткаенина, а не за комерцијална употреба.Ткаенина Тип : 100% Памук.Инструкции за перење : Машина за миење ладно, Нежен циклус, Без хлор кајгана, Собори сува ниска, Отстранат веднаш.Навиваат за вашите омилени MLB тим со овој MLB памук фланелен боксери ткаенина.Оваа единствена napped (бранеа од една страна) фланелен боксери е совршен за користење во quilting проекти занает проекти, па дури и облека.Ова е лиценциран ткаенина, а не за комерцијална употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата