Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Analtech 52511 Uniplates, 20x20cm/UV/Постигна/Обратна/250um Дебел/15um Честички; 25/Pk

Analtech 52511 Uniplates, 20x20cm/UV/Постигна/Обратна/250um Дебел/15um Честички; 25/Pk

DEN 10416.00
 

Производот е достапен
Достапност

Поддршка материјал : стакло.Флуоресцентни индикатор (степен c) : да.Големина на честички (micron) : 15. Плоча должина (cm) : 20. Слој дебелина (micron) : 250. Овие tlc плочите се комбинираат со врвен квалитет adsorbents, во согласност производство, крути КК, и внимателни пакување-те резултатите од 40 години искуство посветен на тенок слој техники.Изберете совршен аналитички плочи за вашата апликација.Изберете плочи, со или без киселина стабилна флуоресцентни индикатор (УВ 254 nm).постигна плочи snap освен рамномерно да се олесни еднократна употреба separations или скрининг.Обратна фаза плочи за употреба лесно да се отстранат nonpolar adsorbent — јаглеводород-импрегнирани силициум.Ефикасна separations — економски!.

Кон својствата

Производи во категоријата