Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Analtech 11521 Uniplates, 10x20cm/Постигна/Хард/Силициум GHL/250um Дебел/15um Дел; 25/Pk

Analtech 11521 Uniplates, 10x20cm/Постигна/Хард/Силициум GHL/250um Дебел/15um Дел; 25/Pk

DEN 3744.00
 

Производот е достапен
Достапност

Поддршка материјал : стакло.Флуоресцентни индикатор (степен c) : не.Медиуми : неоргански.Големина на честички (micron) : 15. Плоча должина (cm) : 10. Овие tlc плочите се комбинираат со врвен квалитет adsorbents, во согласност производство, крути КК, и внимателни пакување-те резултатите од 40 години искуство посветен на тенок слој техники.Изберете совршен аналитички плочи за вашата апликација.Изберете плочи, со или без киселина стабилна флуоресцентни индикатор (УВ 254 nm).постигна плочи snap освен рамномерно да се олесни еднократна употреба separations или скрининг.Обратна фаза плочи за употреба лесно да се отстранат nonpolar adsorbent — јаглеводород-импрегнирани силициум.Ефикасна separations — економски!.

Кон својствата

Производи во категоријата