Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2022 Надгради Диносаурус Мини Брануваа за Деца со Рачка, Количка за Деца Брануваа за Игра и Вежба Внатрешна или Надворешна, Кавер-Safty Поместена Покрие Деца Rebounder Брану

2022 Надгради Диносаурус Мини Брануваа за Деца со Рачка, Количка за Деца Брануваа за Игра и Вежба Внатрешна

DEN 2039.76
 

Производот е достапен
Достапност

✅НАЈДОБРИ РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА/ДЕТЕ/ДЕТЕТО : Овој деца/деца брануваа е здрав и многу жив со диносаурус функција и woodland кавер-дизајн, совршено jumpsport подарок за младите диносаурус фан или активен дете за trampolining вежба.Тоа ќе биде еден тон на забава за вашите деца на рекреативни тобогани, скокање од радост!. ✅ДОБРА ЗА ДЕЦА РАСТ : одлична мини брануваа за децата да имаат по-училиште забава и вежбаат на начин на кој се развива нивната сила, рамнотежа, издржливост и координација додека гори исклучување затворен-up енергија.Изградбата може да ги поддржи тежина до 220lbs, сите наши производи се тестирани за да ги задоволи НАС стандарди за безбедност. ✅ЛЕСНО се СОБЕРАТ & ПРОСТОР SAVER : Количка за дизајн, соберете или расклопување во една минута, не се потребни алатки.Оваа брануваа тежи под 18 кг со виткање функција, удобен за носење и превоз од место до место и лесно складирање со цел да се зачува простор во сите годишни времиња. ✅КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈН и БЕЗБЕДНО : Оваа брануваа има голема отскокнување, направени од здрав челична рамка, издржлива и скокање мат и 30 на тензии тивка бендови, ултра тивок, простувањето шок апсорпција, мазна се враќа, не крцка отскокнување.Гума-падна нозе се спречи scuffing на не-carpeted подови.Покрај тоа, пена-опфатени се справи и заштитна маска обезбеди сите круг заштита за вашите деца " безбедно и сигурно скокање. ✅ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме сигурни дека вашето дете ќе љубов оваа дете брануваа.Ова е причината зошто ние сме ви нуди 30 дена без проблеми, пари гаранција за враќање на,ако ништо друго добива оштетени или се во потреба од замена, pls се чувствуваат слободни да контакт.Им даде на вашето дете на оваа забава, дојде еден ден!Одлично прво брануваа за вашите деца!.

Кон својствата

Производи во категоријата