Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Xcello Спортски Фудбалски Топки - Големина 3, 4, или 5 - Две Единствени Графика - 2 или Пакет 12

Xcello Спортски Фудбалски Топки - Големина 3, 4, или 5 - Две Единствени Графика - 2 или Пакет 12

DEN 1918.80
 

Производот е достапен
Достапност

ДВА УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ - Нашите 2 и 12 пакети на фудбалски топки вклучува 2 уникатни, око фаќање на графика во контрастни бои за полесно организиран пракса и да игра. 2 ИЛИ 12 ПАКЕТИ ДОСТАПНИ - Оваа фудбалска топка пакет е достапен во 2-Pack (Една на секоја Боја) или 12 Pack (6 од секоја боја).Купуваат на големо за дополнителни заштеди!.ИЗГРАДЕН за ДА ОДГОВАРА на СТАНДАРДИТЕ - Нашите фудбалски топки се направени од 32 машина stitched синтетички кожа панели, со пена перница и висок квалитет на воздух задржување на мочниот меур.Овие фудбалски топки се ОФИЦИЈАЛНИ ГОЛЕМИНА & телесната ТЕЖИНА, сите временски услови и отпорни на вода.СТАНДАРД ГОЛЕМИНАТА - На Xcello Спортски Фудбалска Топка доаѓа во регулативата димензии 3, 4, и 5. Совршен избор за тренери и младинска лига организаторите.ПУМПА ВКЛУЧЕНИ И нашите 2 и 12 пакет на фудбалски топки вклучуваат рака воздушна пумпа со игла.Овие фудбалски топки брод самопочит.XCELLO СПОРТСКИ Избрани Фудбал Balls Xcello спортски е возбуден за да ви понудиме на нашите две нови фудбалски топки во фантастичен 2 или 12 пакет.Кој две единствени спротивставени графика, овие топки се совршени за организиран игра и пракса.Нашиот фудбалски топки се направени од 32 машина stitched синтетички кожа панели, со пена перница и висок квалитет на воздух задржување на мочниот меур.Овие фудбалски топки се ОФИЦИЈАЛНИ ГОЛЕМИНА & телесната ТЕЖИНА, сите временски услови и отпорни на вода.На Xcello Спортски Фудбалска Топка доаѓа во регулативата димензии 3, 4, и 5. Совршен избор за тренери и младинска лига организаторите.Големина Chart Size 5 – 13 и до Големина на 4 – 8 до 12 Големина 3 – 8 и под .

Кон својствата

Производи во категоријата