Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX CUJUX Туш Пол Полица, Сребро Бања Нерѓосувачки Челик Дупчење Мулти-Слој Организатор Складирање Агол Полици (Големина : C)

UXZDX CUJUX Туш Пол Полица, Сребро Бања Нерѓосувачки Челик Дупчење Мулти-Слој Организатор Складирање Агол Полици

DEN 2898.72
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Се Вклучени : . 1* полица. [Дебело Стакло] : стаклен панел е задебелена и на рабовите се полира за да се избегне повреда на вашите раце. [Стакло Countertop] : Лесно за чистење, со силен капацитет, може да поставите повеќе предмети. [Парапет] : На парапет е подигната за да се спречи објект од паѓање.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Име : Полица.Боја : сребро.Материјал : не ' рѓосувачки челик + стакло.Инсталација метод : за дупчење инсталација.Стил : мали, средни, големи.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Производи во категоријата