Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX CUJUX Алуминиум Стаклена Полица Бања Бања Агол Caddy Кошница Складирање Виси Организатор со Екстра Дебело Стакло Современиот Стил на Ѕид Еден Ниво (Боја : A)

UXZDX CUJUX Алуминиум Стаклена Полица Бања Бања Агол Caddy Кошница Складирање Виси Организатор со Екстра Дебело

DEN 2897.52
 

Производот е достапен
Достапност

Пакет Се Вклучени : . 1* полица. ★ Бања Бања Мебел Триаголник стаклена полица бања агол полица на ѕидот бања ѕид полица простор алуминиум калено стакло полица, удар-слободен。. ★【Убава складирање решетката е задолжително за секој семејството】Оваа прекрасна решетката е вашиот складирање асистент.Тоа може да се направи вашиот дом почиста и сè може да се најде на оваа полица. ★【Дебели и безбедно производство на материјали】Простор алуминиум, мазна и дебели, супер оптоварување капацитет на носивост.По повеќе слоеви на полирање, површината е светло како огледало.Трајни, отпорни на кршење и носат.Објектот е здрав и рабовите се многу мазна и нема да му наштети на вашата страна.Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Можете да ја користите оваа убава rack во бањата или во ходникот.Моќен е неговата практичност нагласи.Ѕидот-поставена инсталација снима секоја педа простор во домот, е структурно силна, и на рабовите на стакло и челик огради се многу мазна и никогаш нема да му наштети на вашата страна.Инсталација place Can биде инсталиран на плочки, метал, стакло, дрво, природен камен, мермер, конкретни и многу пластика - не за тапети, гипс, ѕид текстил и пластика како ПП, ЈП и PTFE.Складирање рек detail Glass складирање полица материјал : Space алуминиум + glass Surface технологија : Bright Style Карактеристики : Едноставен и modern Size Опис : 34*3*24.5 см(13.4*1.2*9.6 инчи)ве Молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Производи во категоријата