Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бања Агол Полица Сапун Носителот Двојно Ниво Месинг Злато/Chrome Бања Полици Бања Шампон Носителот Кошница Бања Носителот злато две нивоа

Бања Агол Полица Сапун Носителот Двојно Ниво Месинг Злато/Chrome Бања Полици Бања Шампон Носителот Кошница Бања

DEN 1564.80
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Месинг.Полица Материјал : Бакар.Потекло : CN(Потекло).Инсталирајте Стил : Гром Вметнување Тип.Сертификација : NONE.Материјал : Brass Shelf Материјал : Copper Origin : CN(Потекло)Инсталирате Стил : Гром Вметнување Type Certification : NONEType : Бања Shelves Mounted : CORNERHolder Завршна Површина : Хром/Gold/Розово Злато.

Кон својствата

Производи во категоријата