Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LYK Автоматско Четка за заби Деца 360 степени Doughnut Прирачник Електрична Четка за заби Четка за заби Деца Силикони Автоматско Ултразвучно Четка за Заби Подарок (Боја : ?

LYK Автоматско Четка за заби Деца 360 степени Doughnut Прирачник Електрична Четка за заби Четка за заби Деца

DEN 886.80
 

Производот е достапен
Достапност

Услуга : Вашето задоволство е наша извршување.Користете го нашиот четка главата да се добие бела насмевка во рок од 1 недела се и направете ја вашата насмевка повеќе физички. набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.Нашата единствена технологија носи моќен и нежно чистење - : моќен sonic вибрации што ги вознемирија вашата паста за заби во меурчиња кои се борат забниот камен и да се поттикнат нив длабоко помеѓу забите и заедно со непцето.

Кон својствата

Производи во категоријата