Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Автоматско Четка за заби Ултразвучно Четка за заби Прирачник четкичка за Заби за Возрасни 360°Електрична Четка за заби Од 30 Автоматски Тајмер Безжични Полнење Пера?

Автоматско Четка за заби Ултразвучно Четка за заби Прирачник четкичка за Заби за Возрасни 360°Електрична Четка

DEN 791.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Уникатен U-форма】-Ова белење на заби комплет има уникатен U-облик дизајн за да одговара на обликот на залак заби.Со висока фреквенција на звук вибрации, тоа може да го контактира на забите и непцата 360 степени во сите правци за брзо и длабоко чистење на површината и внатрешни работи на забите, со што се заштита на здравјето на забите. 【Квалитетни материјали】-Направени од храна одделение еколошки силикони, ова sonic белење на заби има супер отпорност на вода, кој може да се мијат и се користи. 【Мулти-функција на владата】-Нашата автоматско четка за заби е вашиот професионален секојдневно стоматолог.Тоа им помага да се промовира здравјето на непцата и забите преку следниве различни функции начини : 1. Моќен режим за моќен миење на забите; 2. Среден режим за удобно четкање; .За џвакање масажа е масажа метод; 4. Белење на чекање за белеење на заби (треба да се користи со белење на гел, ефектот е подобро). 【Безжични полнење】-Ова sonic четка за заби користи безжично полнење база, која може да се користи за 1 недела по само 3 часа на полнење.Тоа, исто така, има ниско ниво на батеријата алармот функција, која е многу безбеден, удобен и преносливо кога се користат дома или во движење. 【Ризик купување】-Ние обезбедуваме 30-ден се врати услугата без причина.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте не веднаш за задоволителен одговор.Ви благодариме за купување на нашите производи.Производ description Feature на Заби Белење на Заби√за џвакање го Подобрува здравјето до 100% повеќе од прирачник четка за заби.√Безжични полнење со голем капацитет батерии, кој е многу удобен за користење дома или патување.√Во споредба со традиционалните четка за заби, својата 360° автоматски чистење донесе 3 пати чистота од нормално четка за заби.Пакување Includes1 * Четка за заби Head1 * Главни Body1 * Полнење Base1 * USB Cable1 * Користете Manual Specification на Sonic Електрични Toothbrush Type : 360°Автоматско Ултразвучно Белење на Заби Toothbrush Material : Храна Одделение Силиконски, ABSColor : White Product Големина : 2.36"*0.98"*4.33"инчи - 60*25*110mm Package тежина : 290g / 10.2 oz Cleaning Метод : 3 D Cleaning Cleaning Време : 30 години Чистење & 15 милиони Whitening Charging Режим : Безжичните Charging Rated Напон : DC 3.7 VBattery Живот : 1500 MAInput Напон : DC 5 VVibration Моќност : 6 W.

Кон својствата

Производи во категоријата