Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кол-Parmer АО-74203-69 Висок Притисок Перисталтиката Пумпа, 111 GPH, 30 PSI, 220 VAC, 50 Hz

Кол-Parmer АО-74203-69 Висок Притисок Перисталтиката Пумпа, 111 GPH, 30 PSI, 220 VAC, 50 Hz

DEN 2018.40
 

Производот е достапен
Достапност

Тип на производ : перисталтиката премерување пумпи.Wetted делови : Neoprene цевка поставена, PVDF фитинзи, јасно ПВЦ вшмукување цевки, LLDPE празнење цевки.Макс притисок : 30 psi.Макс вискозност (cp) : 12, 000. Мин проток (ml/min) : 2.8. Кол-Parmer висок притисок перисталтиката пумпа, 111 GPH, 30 psi, 220 VAC, 50 Hz, земја на потекло - сад, производител име - Кол-Parmer, Тип на производ : перисталтиката премерување пумпи.

Кон својствата

Производи во категоријата