Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ABUS Bordo 6100/90 Виткање Кодот

ABUS Bordo 6100/90 Виткање Кодот

DEN 3119.76
 

Производот е достапен
Достапност

5 mm челик барови.Мека на допир слој и појавување на силиконски за заклучување на телото.Комбинација карактеристики поединечно ре-settable код.Security Level (Сигурносно Ниво 9. Компактен, разновиден виткање технологија.Линк Дизајн нуди Максимална Флексибилност.Компактен Дизајн.Resettible Комбинација е Способен од 10.000 различни Комбинации.ABUS Bordo 6100/90 Виткање Заклучување е идеална комбинација на resistibility, тежина и компактни димензии.Тоа е лесен, флексибилни и карактеристики еластични 5mm челик барови кои се поврзани со посебни заковки за лесно виткање.Екстра нежно, со 2 компоненти на кожата околу барови и силиконска маска за заклучување го штити телото на вашиот велосипед од триење.Висок квалитет на цилиндар нуди заштита од pickers, pullers и drillers.Штракаат-слободен за носител со Лепенка или шише кафез монтажа одговара на повеќето велосипеди.Карактеристики : Трајни 5mm челик барови со екстра нежно, со 2 компоненти на кожата за да се спречи велосипед рамка штета Боја појавување силиконска маска за заклучување на телото со "мека на допир" својства Линк за изградба овозможува компактен виткање Барови се поврзани со посебни заковки Премиум цилиндар за висока заштита од манипулации, како и подигање на Специјален челик, прекалени барови, случај, линкови и придружните елементи на систем на заклучување, Транспортна торба со latching механизам и удобно, една рака операција Флексибилни монтажа со не се лизга Велкро ремени или завртки во шише носителот уред Должина : 35" (90cm) Вклучува 2 клучеви.

Кон својствата

Производи во категоријата