Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
СЕВЕРОЗАПАДНИОТ 3 Пролет Ракета / Џамбо Gumball Тркала (Пластика) - се Користи (Вендинг Машина Дел)

СЕВЕРОЗАПАДНИОТ 3 Пролет Ракета / Џамбо Gumball Тркала (Пластика) - се Користи (Вендинг Машина Дел)

DEN 5183.76
 

Производот е достапен
Достапност

ЗА GUMBALLS ИЛИ ПОМАЛИ ВИЛИЦА BREAKERS - НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА 1" КАПСУЛИ.КАРАКТЕРИСТИКИ ПЛАСТИЧНИ ТРКАЛА И НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗВОРИ ДИМЕНЗИИ (ВО ИНЧИ) : ПЛАСТИЧНИ ТРКАЛА : 4 1/8" ДИЈАМЕТАР ДУПКИ : 1 1/8" ДИЈАМЕТАР ИЗВОРИ ДИМЕНЗИИ : 2 1/4" X 1/4" СО ДИЈАМЕТАР ОД ВКУПНИОТ ВИСИНА (ТРКАЛА И ИЗВОРИТЕ) : 3 1/4" ДЕЛ# 5-300-RJ.

Кон својствата

Производи во категоријата