Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Emuge Коси Должина Вежба, Цврсти Карбид, 7mm

Emuge Коси Должина Вежба, Цврсти Карбид, 7mm

DEN 11392.80
 

Производот е достапен
Достапност

Вежба Малку Големина : 7.00 mm.Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Вежба Малку Димензија Тип : Метрички.Децимална Еквивалент : 0.2756. Длабочина : Кол.Сооднос : 8x D.Коси Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина 7.00 мм, Вежба Малку Точка Агол 135 Degrees Zoro # : G9747001 Mfr # : TA2233440700 Drill Малку Големина : 7.00 mm Drill Малку Групирање : Вежба Bit Drill Малку Димензија Тип : Metric Decimal Еквивалент : 0.2756 Длабочина : Кол.Сооднос : 8x DApplication : За Јаглероден Челик, Легирани Челик, Месинг, Алуминиум, Фрлија Челик, Нерѓосувачки Steel Drill Малку Точка Агол : 135 Degrees Grade : K45 FFlute Должина : 70.00 mm Depth x Кол.Сооднос : 8x DItem : Коси Должина Вежба Bit Overall Должина : 107.00 mm Drill Малку Материјал : Цврсти Карбид.

Кон својствата

Производи во категоријата