Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BYK-Гарднер 4023 Заверена Вискозност Стандард Масла за KU-Серија Stormer-Тип Viscometers, S600 (KU)

BYK-Гарднер 4023 Заверена Вискозност Стандард Масла за KU-Серија Stormer-Тип Viscometers, S600 (KU)

DEN 2842.80
 

Производот е достапен
Достапност

BYK-Гарднер нуди сеопфатна линија на сертифициран стандарден вискозност масла.За KU-Серија Stormer-Тип Viscometers.Вискозност 1,400 кп.Податоци Заверена на 25°C (77°F).Опис на производот На КЈУ-серија заверена масла се користат за да се утврди дали viscometer е мерење во рамките на одреден перформанси опсег.Answer : ___________________________ Note : Важни информации во врска со овие вискозност стандарди : За практична намена, овие масла се Newtonian течности - Стандард шише големина е 1 pt. (470 ml) освен КАПА масла.Сет Содржи : Вискозност Стандард S600 (KU) (Вискозност 1,400 кп).

Кон својствата

Производи во категоријата