Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Homidy Дигитални Hygrometer Затворен Термометар, 360°HD E-Ink Екран Мерач на Влажноста Соба Влажност Следи Индустриски Одделение Висока Точност Температура Влажност Метар

Homidy Дигитални Hygrometer Затворен Термометар, 360°HD E-Ink Екран Мерач на Влажноста Соба Влажност Следи Индустриски

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

【High-tech Компанија Следи】Homidy Hygrometer затворен Производителот е специјализирана во високо-технолошки мерни уреди.Нашиот тим го зеде 12 месеци за да се развие овој Влажност Термометар.Моден изглед, хуманизирано Дизајн, Црвена Точка Награда 2018. Ретки HD E-ink екран,Висока прецизност дигитални сензори , исклучителна пакување, професионална за затворен простор, цигари кутија. 【Висока Прецизност Сензор】Увезените Индустриски Одделение висока прецизност сензори, да се откријат Суптилни Влажност и температура промени во канцеларија или дома.Temperatureaverage грешка ±0.3 ℃(0.0 ℃ ~ 60.0 ℃), влажност ±3%(од 0 до 100% RH).Професионален за затворен простор, Температура спектар Дизајн за Поголема резолуција потреби. 【360°HD E-ink Екран】Ексклузивни Влажност термометар со Ретки HD E-ink екран , 360° HD-бесплатно гледање искуство на ѕид или вашето биро,го штити видот и Чувар на семејството и здравјето.Ниска потрошувачка на енергија и нежен изглед, убаво украси за дома или како роденден, денот на Благодарноста,Божик, Нова Година подароци,бизнис подароци,и така натаму. 【℃ / ℉ префрлување и три поставеност режими】 ℃/℉ switchable("Долго Притиснете" внатре задниот поклопец конверзија копчето со pointy објект како памук и престој 4-5 секунди); 3 D површина, светла и заоблени; Елегантен ИНТЕРФЕЈС дизајн; 6 типови на изрази кои покажуваат дека Шест расположение и ниво на удобност .Ниска потрошувачка, А 240m AH CR2032 копчето ќелија беше вклучен во кое може да трае 8~12 месеци.(Првата употреба, ве молиме откине изолациони ленти на батеријата за да започнете ). 【 Еко-пријателски Материјали 】Термометар hygrometer затворен направен од висок квалитет на еко-пријателски материјали како што се PC / ABS + ПММА. 100% квалитет и безбедност на гарантира.Ако имате било какви прашања во употреба, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата