Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мајки 05511-6-6PK Калифорнија Злато Синтетички Ставете Восок - 11 оз, (Пакување од 6)

Мајки 05511-6-6PK Калифорнија Злато Синтетички Ставете Восок - 11 оз, (Пакување од 6)

DEN 1224.00
 

Производот е достапен
Достапност

Специјално формулиран microencapsulated полимери форма хемиски обврзници за заштита на бојата површината.Обезбедува сигурен длабочина, сјај и заштита во еден лесен-за-применуваат; напор-да-се отстрани формула.Може да се користи во секое време или било каде, дури и во директна сончева светлина.Бидејќи тоа е паста, можете да добиете повеќе се користи на сад; што го прави голема вредност.Калифорнија Злато Синтетички Ставете Восок обезбедува сигурен длабочина, сјај и заштита во еден лесен-за-да се применуваат, лесен-за-се отстрани формула.Специјално формулиран microencapsulated полимери форма хемиски обврзници за заштита на бојата површината, додека ултра-фини полирање на изнесам сјај и сјај.

Кон својствата

Производи во категоријата