Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Byootique Сива 2in1 Возен Шминка Случај Мека Двострано Козметички Организатор Фиоки

Byootique Сива 2in1 Возен Шминка Случај Мека Двострано Козметички Организатор Фиоки

DEN 4797.60
 

Производот е достапен
Достапност

Fu Hold Серија : Основни Потреби за Секојдневна Работа.Четка носителот под капаци со јасни прозорец за лесно прегледување и анти-нечистотија.Лесно чистење дизајн - направени со оксфорд најлон ткаенина и пластични фиоки.Горниот случај може да се користат како единствена случај торба за лесна работа.Отстранлив рамо, рака може да се поврзе 2 дел од вашиот вкупен случај повеќе цврсто.Ако треба да се одржи големи предмети, како што се шише со спреј, фен, може да се земе фиоките надвор.На дното случај карактеристики голем празен простор со 8 отстранлив фиоки под и 2 странични џебови на секоја страна.Само избришете ја со влажна крпа, кога тоа е валкано.Четири висок квалитет на тркала за тивка и напор тркалање.Тоа може да го носи 66lbs(30 KGR.) тешки козметика.Mass Lux Серија : Outstand Вашиот ПРО и Личност.Тоа исто така може да се користи како подвижна чување во студио шминка, салон за убавина за шминка уметник и козметички претставници или дома за influencers, шминка љубовници.Тоа е навистина препорачува за шминка уметници и почетник и професионално, слободен шминка уметник, свадба шминка уметник, славна личност шминка уметник, козметички приправник, бидејќи на запалени тежина.Дршката дизајн го прави лифтинг поудобно според ергономски принципи.Висок квалитет род го задржува стабилни при тркалање.Истражуваат Серија : Mobile и Multiplefunction за ПРО.Пакетот вклучува : .[Глечерот Сива Изглед] : Byootique Возен Шминка Случај во глечерот сива, претставува стабилност, сигурност и спокојство, цврсти како камен, добра боја избор за професионална шминка уметници, бизнис студио шминка уметници, исто така добар за подарок-давање сезона.Тоа е навистина препорачува за шминка уметници и почетник и професионално, слободен шминка уметник, свадба шминка уметник, славна личност шминка уметник, козметички приправник, бидејќи на запалени тежина. 2in1 шминка случај може да се користи како голем шминка количка за надворешни работи.Ако случајот не се користи за движење, може да се одвои тркала па шминка случај можат да бидат поставени како организирано складирање.Шиење добро обезбедува случај цврсти и издржливи.Од суштинско значење Серија : Единствен Случај Торба за лесна Работа.Тоа исто така може да се користи како подвижна чување во студио шминка, салон за убавина за шминка уметник и козметички претставници или дома за influencers, шминка љубовници.Ur Studio Серија : Преносни Мини Студио за ПРО.Алуминиум telescoping рачка за дополнителна удобност,корозија-отпор.Горниот случај карактеристики голем празен простор со 2 проширување коцки.За пребарување "Byootique тркала рициново замена" , се најде на тркала замена за овој сочинуваат случај или побарате од нас за понатамошна помош. [Грижете се-Бесплатно Гаранција] : не само Што ќе го добиете целата производ на 2in1 возен шминка случај, но, исто така, добра услуга гаранција дека е 30-ден политика на враќање и 90-ден бренд квалитет гаранција, покрај тоа, ние нудиме екстра 1-година на тркалото на гаранцијата ако тркалата се скршени во нормална употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата