Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Водител на Ланецот за Заклучување, Водител на Ланецот за Заклучување на Јаже Приставане Уред 316 од не ' Рѓосувачки Челик Сидро Синџири Затка Јаже Приставане Уред Ха?

Водител на Ланецот за Заклучување, Водител на Ланецот за Заклучување на Јаже Приставане Уред 316 од не ' Рѓосувачки

DEN 470.16
 

Производот е достапен
Достапност

Инсталација : Лесно да се инсталира и расклопување, без комплицирани алатки, нема дополнителни прилагодувања, удобен и практичен.Широко апликација : Универзален дизајн, Сидро Синџири за Заклучување е погодна за 6-8мм/0.24-0.31 во јаже или синџир.Одличен квалитет : се направени од одлични 316 од не 'рѓосувачки челик материјал, помина строгата квалитет, висока цврстина, силна отпорност, отпорност на корозија, не е лесно да' рѓа, и издржливи.Напреден Дизајн-од не ' Рѓосувачки Челик Сидро Синџири за Заклучување обезбедува pin нема да се олабави.Напредни Заклучување Прстен Дизајн.Одличен за сидро rodes и води - синџир помага да го заштитите вашиот водител на линија од дното штета.Површински третман : површината е огледало-полиран, со голема мазност и рамност, анти-корозија и анти-оксидација.Функција : 1. Брод сидро синџири за заклучување, применливи за 6‑8мм/0.24‑0.31 во јаже или синџир, кој има широк апликации. 2. Супериорен 316 од не ' рѓосувачки челик, силна отпорност на корозија, rustproof, цврсти и издржливи. 3. Огледало полиран површина, мазна, без burrs, совршено појавување на модерната бродови/чамци/јахти. 4. Едноставен за инсталација, без комплицирани алатки и операции потребни, лесен за употреба. 5. Изграден за да се исполнат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитет, висока сигурност.Спецификација : Предмет Тип : Сидро Синџири за Заклучување Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик Површина полирање Fitment : Погоден за 6-8мм/0.24-0.31 во јаже или синџир Пакет Листа : 1 x Сидро Синџири за Заклучување.

Кон својствата

Item Type:
Anchor Chain Lock
Material:
316 Stainless Steel
Surface polishing :
Fitment:
Suitable for 6-8mm/0.24-0.31in rope or chain 
Package List:
1 x Anchor Chain Lock :

Производи во категоријата