Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mangguoqishui Пневматски Бафер Вратата Поблиску Автоматско Затворање на Вратата од Уредот за Станбени и Лесни Комерцијални Врати Алуминиум Легура Вратата Поблиску Среб

Mangguoqishui Пневматски Бафер Вратата Поблиску Автоматско Затворање на Вратата од Уредот за Станбени и Лесни

DEN 1780.56
 

Производот е достапен
Достапност

❀ Изработени од алуминиумска легура, анти-корозија и издржливи. ❀ Вратата е затворена и buffered за да се избегне оштетување на вратата поради судир. ❀ Изградена-во висока јачина на пролет, силно влечење на сила, добра цврстина. ❀ Затворање брзина може да се прилагоди, стрелките на часовникот се зголемува баферот, спротивно од стрелките на часовникот се зголемува затворање брзина. ❀ Тоа е погоден за голем број на употреба сценарија како што се обични дрвени врати, алуминиум прозорец врати, филтрирани врати, надворешни врати и др.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Изработени од алуминиумска легура, анти-корозија и издржливи.Вратата е затворена и buffered за да се избегне оштетување на вратата поради судир.Вграден-во висока јачина на пролет, силно влечење на сила, добра цврстина.Затворање брзина може да се прилагоди, стрелките на часовникот се зголемува баферот, спротивно од стрелките на часовникот се зголемува затворање брзина.Тоа е погоден за голем број на употреба сценарија како што се обични дрвени врати, алуминиум прозорец врати, филтрирани врати, надворешни врати и др.Спецификација : Боја:Црна/Sliver Имајќи тежина : 35kg Материјал : Воздухопловство Алуминиум Легура Големина : Како на Сликата Покажува Погоден Вратата Тежина : 15~30kgr. Погоден за Врата Ширина : 500~900mm Максимална Отвори Вратата Агол:100 Степени Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакетот вклучува : 1x Вратата Поблиску и Завртка.

Кон својствата

Color:Black/Sliver :
Bearing weight:
35kg
Material:
Aviation Aluminum Alloy
Size:
As the Picture Shows
Suitable Door Weight:
15~30kg
Suitable for Door Width:
500~900mm
Maximum Door Open Angle:100 Degrees :
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.Package includes:
1x Door Closer and Screw

Производи во категоријата