Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Lieber Осветлување Домаќинство Ѓубре Ѓубре Корпа за Ѓубре Може да Wastebasket Шарени Ѓубре Лименки Без Покритие за Тоалет Тоалет Тоалет Кујни Ѓубре може да (Боја : Бела, Гол?

Lieber Осветлување Домаќинство Ѓубре Ѓубре Корпа за Ѓубре Може да Wastebasket Шарени Ѓубре Лименки Без Покритие

DEN 1199.52
 

Производот е достапен
Достапност

Здрав, стилски и елегантен дизајн надополнува било оркестарот, така што ова smallbin можат да седат во склопот на вашата контра - топ или секаде каде што тоа е потребно.Мулти-Цел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба - без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Уникатен Дизајн : Модерен дизајн, лесен, отпорен на гребење.Ви помага да се задржи сè уреден и организиран.Големина : 21.5*25 CM.Пакување : 1*Пакет.Повеќе намени ѓубре за отпадоци : Нашите мали ѓубре може да работат одлично со обновливи намирници кеси.Големина : 21.5*25 CMPacking : 1*Пакет Лесно да се Чисти : лесно да се мијат и чистат.

Кон својствата

Производи во категоријата