Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ѓубре лименки и Рециклирање Кутии за Рака Подготвени Врежани корпата за Ѓубре,6L/1.5 Литри Ретро Круг Wastebasket Водоотпорен Ѓубре Може да Хартија Отпад Кошница за Спална

Ѓубре лименки и Рециклирање Кутии за Рака Подготвени Врежани корпата за Ѓубре,6L/1.5 Литри Ретро Круг Wastebasket

DEN 1435.20
 

Производот е достапен
Достапност

Ние ги користиме најдобрите материјали и здрав инженерство и технологија, супер силни и издржливи, можат да се користат во бањи, канцеларии или на места со ограничен простор, може да се спречи прашина, нечистотија или течни од внесување, може да се одржи вашата отпад или се рециклира.Моделот на страна и модели на две буриња исто така имаат свои предности.Рачно резбани, класичен ретро резба, внатрешни рака-насликани цвеќиња, прекрасен, благороден и елегантен.Исклучителна устата е цилиндрични како целина, и на работ е направен од наредат материјал да се направи граница дизајн, и на дното на работ е наредени со Европски стил популарни пати шема, која е конкавни и конвексни, и има добро се чувствувате.На рака-подготвени обрасци се благородни, згодна и деликатна, кои, исто така, се одразува на магистерски благородна вкус.На чист модерен дизајн ќе не дамка или деформира, и да ги исполнат современите потреби во секојдневниот семејниот живот.На уникатен и мултифункционален корпата за ѓубре може да се користи во речиси секој простор (вклучувајќи прав соба, бања, спална соба, дневна соба или канцеларија) за да додадете стилски декорација стил .Боја Класификација : Златното Доба, Xiuya Пеперутка Flower Trash може да тип : складирање bin Applicable сценарија : семејството use Capacity : 6 L/1.5 gallons Shape : барел shape Opening и затворање метод : без cover Size : 20.5*26*22cm/8*10.2*8.6 in Style : Европа, ретро, luxurious Advantages : рачно изработени, сите видови на ретро стил или Европски стил внатрешни работи decoration As производот изборот е разновиден, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Кон својствата

Производи во категоријата