Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Затворен Ѓубре Може да Метал Круг корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Нога-тип на Ѓубре Може да се Отстрани Ѓубрето Рециклирање на Отпадоци Бања Отпадна Хартија ?

Затворен Ѓубре Може да Метал Круг корпата за Ѓубре со Капак Домаќинство Нога-тип на Ѓубре Може да се Отстрани

DEN 3887.52
 

Производот е достапен
Достапност

РАЗНОВРСНА : големината и стил се направи оваа работа може да е толку многу места во текот на твојот дом; Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers. 1 : школка е направен од пластика и вграден во метал, со висок изглед, не се лизга, трајни и долг животен век. 2 : капакот има забавување на функцијата, за да се избегне бучавата кога капакот е затворен.Затворете го капакот за да се спречи ширењето на мириси и да се задржи на воздухот е свеж. 3 : долниот дел на корпата е направен од високо-одделение силиконски да се заштити домот кат од оштетување. 4 : Тоа е лесно да се исчисти површината на надворешниот барел, само исплакнете со чиста вода и избришете ја со сува крпа.Внатрешниот барел може да бидат земени директно за лесно чистење.Home Office Wastebasket-затворен Ѓубре Може да Кујна Отпад Кантите-Хартија Basket Product име : ѓубре can Product материјал : plastic Product големина : две големини, M : 20.5x31.5cm(8.1x12.4in) S : 12 X16.8cm(4.7x6.6in) ве молиме обратете се на производот сликата за да understand Applicable сценарија : внатрешна, дневна соба, кафе на маса, спална соба, канцеларија, трпезарија, училиште, итн.1. Поради различни прилагодувања на светлото и снимање агли, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го боја пред купување.3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Не користите хард чистење алатки за чистење на производ за да се избегне гребење на површината на производот.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Кон својствата

Производи во категоријата