Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Aexit 20 Компјутери Аудио и Видео Додатоци PCB Монтажа 5.08 mm Теренот Завртка Терминал Бариера Блокови Конектори & Адаптери 300V 10A

Aexit 20 Компјутери Аудио и Видео Додатоци PCB Монтажа 5.08 mm Теренот Завртка Терминал Бариера Блокови Конектори

DEN 1826.40
 

Производот е достапен
Достапност

Име На Производ : Бариера Терминал Блок;Модел Бр. : MG129-2 P;Материјал : Метал, Пластика.Погодни за : 16-22 AWG;Номинална Вредност : 300 V 10 A.Столбови : 2 Положба;Pin Теренот : 5.08 mm.Големина : 10 x 10 x 18mm/ 0.4" x 0.4" x 0.7" (L*W*T);Боја : Green.Net Тежина : 45g;Пакет Содржина : 20 x Бариера Терминал Блокови.Спецификација : Опис : се Користи широко во електроника, комуникациска опрема, инструменти, калкулатор, автоматски систем за контрола на домашни апаратот и предупредување уреди, итн.

Кон својствата

Description:
Used widely in the electronics, communication equipments, instruments, calculator, automatic control system, domestic appliance and warning devices, etc. :

Производи во категоријата