Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HUACHEN-LS Жица Crimp Алатка со Crimper Кабел Машина за Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување Алатки Crimping Клешти Терминал 0.2-6.0mm2 Алатка (Боја : Д3 Жолт)

HUACHEN-LS Жица Crimp Алатка со Crimper Кабел Машина за Автоматско Жица Stripper Мултифункционален Соголување

DEN 1183.20
 

Производот е достапен
Достапност

Прилагодлив на вилицата лесно да лупам дебели и тенки жици.Одземање на силата на вредноста модул.Легура соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување должина фиксна железница.Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,.Соголување различни видови на каблите, Сите-во-едно различни жица operations Adjustable вилица лесно да кора дебела и тенка wires Stripping сила на вредноста модул,од Легиран соголување глава, ги разголеа жица опсег : 0.2-6.0mm2 AWG22-10,Соголување должина фиксна rail Crimp Изолирани и Не-Изолирани Терминали 0.5-6.0mm2 AWG22-10,Сечење Мултифункционален брз жица stripper Series на Д3 Серија на D2 Series на D1.

Кон својствата

Производи во категоријата